O nás
IN VÝCHOVA je volné sdružení tří žen, které se již od roku 2006 věnují vedení kurzů, seminářů, přednášek nebo poradenství pro rodiče, vychovatele, pěstouny, sociální pracovníky a další zájemce o oblast rodiny a výchovy dětí. Za tu dobu prošlo našimi kurzy a semináři více jak 2000 lidí. A proč IN VÝCHOVA? Snažíme se vzdělávat interaktivně, inteligentně, informovaně, inovativně, individuálně, inkluzivně, invenčně, intenzivně...

Mgr. Gabriela Vybíralová

pedagožka, Brno

Vystudovala pedagogiku na Jihočeské univerzitě. Od roku 2010 se intenzivně věnuje doprovázení a vzdělávání rodičů a osob, které pracují s dětmi. Má bohaté zkušenosti s vedením uzavřených rodičovských nebo pěstounských setkání a s vedením seminářů pro stejnou cílovou skupinu. Osobně doprovázela a vzdělávala více jak 800 rodičů, pěstounů aj. Společně s manželem vychovává tři dospívající děti. 

gabriela.vybiralova@centrum.cz

Mgr. Ing. Eliška Vondráčková

vedoucí sociální služby, Brno

Vystudovala sociální práci na Masarykově univerzitě. Od roku 2003 poskytuje konzultace a poradenství v oblastech rozvoje osobnosti, vztahů v rodinách, výchovy dětí či prevence patologických jevů v rodinách. Má zkušenosti s vedením menších i větších pracovních týmů a s výchovou tří synů.

www.eliskavondrackova.cz 

eliska.vondrackova@centrum.cz

Mgr. Hana Zuntová

lektorka, Uherské Hradiště

Vystudovala andragogiku a sociální práci se zaměřením na psychoterapii. Absolvovala výcviky v krizové intervenci, mediaci a koučování. V současné době prochází psychoterapeutickým výcvikem zaměřeným na klienta. Nabízí individuální i párové terapie a mediaci při řešení sporných situací. Velkou radostí je pro ni setkávání s rodiči v kurzu Devatero úspěšného rodiče. Je matkou tří dětí. 

hanazuntova@seznam.cz

Vzdělávat rodiče nás baví...